Opcje powiększania ust

Powiększanie ust to zabieg kosmetyczny, który może pomóc ludziom osiągnąć pełniejsze usta. Istnieje wiele sposobów na wykonanie zabiegu powiększania ust, a lekarz jest w stanie dopasować do Ciebie najbardziej pasującą metodę.

 

Szukając informacji na ten temat pod frazą: “powiększanie ust sosnowiec” mogłaś nie znaleźć wielu odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli to prawda – jesteś jedną z osób, dla których przygotowaliśmy poniższy tekst. Dowiesz się z niego wiele ogólnych informacji na temat powiększania ust i opcjach tego zabiegu.

 

Idealni kandydaci do kosmetycznego powiększenia ust

Powiększanie ust jest często zalecane osobom z cienkimi lub asymetrycznymi ustami. Idealnymi kandydatami mogą być również osoby, których usta są otoczone zmarszczkami lub wykazują inne oznaki starzenia. Każdy, kto chce poddać się zabiegowi powiększania ust powinien być w dobrym stanie zdrowia fizycznego.

 

Rodzaje zabiegów powiększania ust

Istnieje kilka różnych zabiegów, które mogą naprawić drobne defekty kosmetyczne lub całkowicie odmienić wygląd ust. Do najbardziej popularnych zabiegów powiększania ust należą:

 

Powiększanie ust – wypełniacze

Wypełniacze ust – najczęściej stosuje się wypełniacze z kwasu hialuronowego. Wypełniacze te dają natychmiastowe rezultaty, które utrzymują się przez sześć miesięcy po jednym zabiegu i są idealne dla osób, które chcą niechirurgicznie powiększyć usta. Tłuszcz, który jest przenoszony z innej części ciała pacjenta (być może podczas liposukcji) jest również czasami używany jako materiał do wypełnienia ust. Nie jest konieczny czas przestoju po zabiegu.

 

Powiększanie ust – implanty

Po podaniu pacjentowi znieczulenia miejscowego lub ogólnego, w kącikach ust wykonywane są nacięcia. Przez te nacięcia do warg wprowadza się silikonowe implanty, aby uzyskać pełniejszy wygląd. Po tygodniowym lub 10-dniowym okresie rekonwalescencji po zabiegu, pacjenci mogą cieszyć się powiększonymi ustami przez całe życie.

 

Reklama: Botoks Świecie

 

Powiększanie ust – lifting

Usta, które są cienkie lub wykazują oznaki starzenia się, można często skorygować za pomocą liftingu ust. Zabieg ten polega na podniesieniu i ponownym konturowaniu ust za pomocą niewielkich nacięć, które wykonuje się wewnątrz warg lub pod nosem. Odległość między górną częścią wargi a podstawą nosa jest skracana, aby odsłonić więcej różowej części dolnej wargi. Podniesienie kącika ust może być również wykonane, jeśli usta wyglądają jakby były stale zmarszczone. Większość pacjentów odczuwa trwałe rezultaty po tygodniowym do 10 dniowym okresie rekonwalescencji po zabiegu.

Previous post Jak pielęgnować powłokę hydrofobową?
Next post Kupno mieszkania ze skupu mieszkań – jak na tym zarobić?